Comme il Faut

Love Stories

Ciao Italia,

Shalom Tel Aviv

Comme Il Faut מארחת

את מיטב המעצבים האיטלקים בנמל תל אביב!

הפרוייקט שלנו ״Comme il faut love stories״ קורא לסולידריות בין עסקים קטנים באשר הם. באיטליה כמו בארץ, העסקים הקטנים הם הסובלים הגדולים ביותר מהמצב.

 

הייחודיות של המעצבים שאנחנו עובדות איתם היא הידע ומסורת היצור שעוברים מדור לדור, העיצוב העשיר והמגוון, והעובדה שכל אחד מהם הוא יחיד ומיוחד, לכל פריט יש סיפור ואופי.

 

אנחנו מזמינות אתכן לראות ולשמוע את סיפורי האהבה שלנו עם המעצבים האיטלקיים. זאת ההזדמנות שלכן ליהנות מאופנה איטלקית חד-פעמית.

Faliero Sarti

Since 1949

נישת‭ ‬הצעיפים‭ ‬של‭ ‬מפעל‭ ‬הטקסטיל‭ ‬האיטלקי ‬Faliero‭ ‬Sarti‭ ‬ היא‭ ‬למעשה‭ ‬המעבדה‭ ‬של‭ ‬המפעל‭, ‬שם‭ ‬מוניקה‭ ‬סארטי ‭)‬ביתו‭ ‬של‭ ‬מייסד‭ ‬המפעל‭ ,‬פליארו)‭ ‬מוציאה‭ ‬לאור‭ ‬את‭ ‬חזונה‭ ‬ללא‭ ‬הכללים‭ ‬הנוקשים‭ ‬של‭ ‬ייצור‭ ‬בדים‭ ‬לתעשייה‭,‬ ומצליחה‭ ‬כך‭ ‬בכל‭ ‬קולקציה‭ ‬לרגש‭ ‬מחדש‭ ‬ולהוביל‭ ‬את‭ ‬הענף‭ ‬בכישרון‭ ‬רב.

בחודש אוגוסט נציג למכירה בנמל תל אביב קולקציות של מעצבים מהשורה הראשונה באיטליה בהנחות מסחררות. 

 

כבר מעל שלושה עשורים שיש לנו סיפור אהבה סוער עם מעצבים ומעצבות איטלקיים. מדובר בעסקים קטנים ומשפחתיים, שמייצרים אופנה ארטיזנלית, עם המון תשומת לב לפרטים, לחומרים ולאנשים. 

 

כיום העסקים הללו נמצאים עמוק בתוך משבר הקורונה, משבר שקדם לו המשבר העולמי בענף האופנה בו החזקים מתחזקים והקטנים נאבקים על מנת לשרוד. עם פרוץ המגיפה, הם התמודדו עם מצב קשה ביותר- הזמנות רבות בוטלו, מלאים גדולים נערמו במחסן, ולקוחות רבים מתקשים לשלם את חובותיהם.  

כ-10 מעצבים, עד 50% הנחה, ב-Comme Il Faut

נמל תל אביב, האנגר 26.

Avant Toi

Since 1950

הוא‭ ‬ליין‭ ‬איטלקי‭ ‬של‭ ‬סריגים‭ ‬וצעיפים‭ ‬לנשים‭ ‬ולגברים‭ ‬של‭ ‬המעצב‭ ‬מירקו‭ ‬גניונה‭.‬ הפריטים‭ ‬עוברים‭ ‬תהליך‭ ‬עיבוד‭ ‬וצביעה‭ ‬במלאכת‭ ‬יד‭ ‬ייחודית‭ ‬כך‭ ‬שאין‭ ‬פריט‭ ‬אחד‭ ‬הדומה‭ ‬לאחר‭, ‬כל‭ ‬אחד‭ ‬מהפריטים‭ ‬הוא‭ ‬one of a kind‭ ‬וכשיהיה‭ ‬שלך‭ - ‬יהיה‭ ‬קיים‭ ‬רק‭ ‬אצלך‭ ‬בארון‭.‬

Roberto Collina

Since 1960

המותג Roberto Collina מאופיין בשימוש בחומרים איכותיים ויוצר מגמות חדשות של שילובים בין צבעים וטכניקות. אחרי שהתחיל את דרכו כסדנת סריגים קטנה, שינה את ייעוד הייצור שלו והפך לליבה של תעשיית הסריגים האיטלקית בסגנון פואטי ובאיכות יוצאת דופן.

Giorgio Brato

Since 2005

Giorgio Brato הוא מותג המייצר פריטי עור באיכויות הגבוהות ביותר בעולם. מעילים, תיקים ונעלים המיוצרים בטכניקות ועבודת מלאכה מסורתית המשלבת את יוקרת העור עם סגנון אופנה עכשווי. כל פריט ייחודי ונבדל במראה אינדיבידואלי המסתגל עם הלבישה לאורך השנים אל גופך והופך לעורך השני.

Pierre Louis Mascia

Since 2007

הפילוסופיה של חברת הטקסטיל  Pierre Louis Mascia מבוססת על 6 מושגים יסוד: מסורת, חדשנות, יצירתיות, איכות, שירות ותשוקה המשתלבים יחד ליצירת קולקציות הכוללות פריטים בעיצוב נקי לצד מערבולת של מוטיבים, הדפסים וצבעים.

Isabele Benenato

Since 2008

Isabele Benenato  גדלה בנאפולי למשפחה של אמא תופרת ואבא צייר ומשם צמחה התשוקה שלה לרישום, אומנות ועיצוב. לאיזבל חשוב לשמור על מותג פשוט וחיוני עם קווי מתאר אופייניים של שחור ולבן; השחור מייצג את המסתורין והחושניות והלבן את האור והטוהר. מקורות ההשראה שלה נשענים על צילום, מוזיקה ואומנות שהיא זוכרת מילדותה. המותג מיוצר בטוסקנה שבאיטליה, מתוך כוונה לתמוך בקהילה המקומית. קולקציות המותג נטולות עונה, חסינות מגמה ומציעות את ההיפך מהתיישנות מתוכננת

Roi du Lac

Since 2016

הוא‭ ‬מותג‭ ‬איטלקי‭ ‬עם‭ ‬שם‭ ‬צרפתי‭ ‬ומורשת‭ ‬סקוטית‭. ‬האיכות‭ ‬הגבוהה‭ ‬של‭ ‬הבדים‭ ‬בהם‭ ‬נעשה‭ ‬שימוש‭ ,‬בשילוב‭ ‬של‭ ‬מחקר‭ ‬סגנוני‭ ‬מתמשך‭ ‬והדפסים‭ ‬מתוחכמים‭,‬ הופכים‭ ‬את‭ ‬הפריטים‭ ‬למוצרים‭ ‬ברמה‭ ‬גבוהה‭,‬ המיוצרים‭ ‬בזהירות‭ ‬יתרה‭ ‬בכל‭ ‬פרט‭ ‬ופרט‭,‬ מהדפסים‭ ‬בעבודת‭ ‬יד‭ ‬ועד‭ ‬כפתורים‭ ‬בהתאמה‭ ‬אישית‭.‬

Reinhard Plank

Since 2005

הוא‭ ‬מותג‭ ‬כובעים‭ ‬השואף‭ ‬ליצור‭ ‬כובעים‭ ‬המדגישים‭ ‬אינדיבידואליות‭, ‬ייחודיות‭ ‬וביצוע‭ ‬מעולה‭.‬ עיצוב‭ ‬הפריטים‭ ‬משלב‭ ‬קווים‭ ‬נקיים‭ ‬וגוונים‭ ‬מינימליים‭ ‬מלאים‭ ‬באישיות‭ ‬בעבודת‭ ‬יד‭ ‬ייחודית‭ ‬ומתרחש‭ ‬בחיק‭ ‬הטבע‭ ‬באזור‭ ‬הכפרי‭ ‬של‭ ‬פירנצה‭, ‬טוסקנה‭.‬

Lorenzo Braccialini

בשנת 1954 הקימו קרלה ורוברטו ברציאליני את בית המלאכה הראשון שלהם לתיקי עור בפירנצה, איטליה. מאז שנת 1976 עם מותו בטרם עת של בעלה רוברטו, ממשיכה קרלה בפרויקט חייה בנחישות עקשנית ויחד עם שלושת בניה, Riccardo ,Massimo ו Lorenzo  מפתחים מותג מרהיב של תיקי עור והופכים למובילים בתחום באיטליה ובעולם כולו. ניתן לראות היום את תיקי העור של BRACCIALINI  בחנויות המובילות ברומא,פריז, ניו יורק, טוקיו ואצלנו ב - comme il faut

Printed Artworks

אנריקו קולמבו גדל במשפחה של יצרני בדים, ומגיל מאוד צעיר היה מפרק, חותך ותופר מחדש סוודרים קשמיר ישנים. עוד בהיותו סטודנט, התנסה בטכניקות הדפסה על קשמיר, פשתן ובדים נוספים כדי להגיע למומחיות התמונה המודפסת בדיוק מוחלט על גבי הבד. המותג השיקי הייחודי PRINTED ARTWORKS  הוא אמנות הלבישה המקורית, למי שאוהבת להתבלט בקהל.

LOGOS-01.png